× Ти си ГОСТ в момента. Влез в акаунта си за да играеш и ползваш всички екстри в Djagi.
Премахни рекламата
Форум
Зафър Небесний
25 септември 2014

Здравейте,

От днес може да изпробвате късмета си на новата Бонус игра. Играта е забавна и достъпна за всички потребители, независимо дали са с VIP статус или не. Първото завъртане за деня е безплатно, всяко следващо е 1 кредит.


Всеки има шанс да спечели различни награди - 500, 2000 или 5000 чипа за Свара; 1, 2, 5 или 15 кредита; 3, 30 или 60 дни VIP и големият джакпот - 60 дена вип 50 кредита и 10к чипове. А може да получите и втори шанс за безплатно въртене.


Играта е направена с цел да допренесе за повече приятни моменти в сайта, като получите повече бонуси. С чиповете може да се позабавлявате на масите за свара, със спечелените кредити да подарите на приятел малко добро настроение, като като поздравите с песен или му изпратите подарък или картичка.

Пожелаваме на всички късмет и много награди!



Екипът на Djagi.com

Премахни рекламата

Meri90
19 декември 2014

Бонус игра няма ли да я има вече? емотикона

alone
19 декември 2014

Едно хубаво нещо имаше в тоя сайт и ако го махнаха... (dull)

sir_JIaHceJIoT
19 декември 2014

Здравейте!
Жалко, че вече няма бонус игра!
Беше хубава и добре реализирана идея. Малко ми напомня "колелото на късмета", ама липсваха девойките емотикона
Лично на мен ще ми липсва, играех редовно и много ми харесваше. Разбирасе често не печелех нищо или опитаи пак, НО спечелих ВИП-60 дни, много чипове за Свара/която заиграх благодарение на бонус играта/ и доста кредити.
Също ме потикна да влизам в сайта всеки ден, поне да врътна колелото, защото нямам време да играя редовно и преди сядах два-три пъти седмично да 'цъкна' някой Белот.
Благодаря и поздрави
Похвала за работата по сайта и развитието с годините за целя ЕКИП
(clap) (clap) (clap)
Знам Ви от години емотикона емотикона емотикона

diorgiothiol
19 декември 2014

Здравейте какво стана със бонус играта?

ALeX_LoVe
19 декември 2014

Кога ще има пак бонус игра?

Toli
19 декември 2014

Точно за Коледа ли решихте да спрете бонус-играта,не можахте ли да изчакате още 10на дни.ЕЕЕЕЙЙЙЙЙ,много нещо раздадохте и много се набутахте сигурно, а дето смучете от всички, и дето всичко се заплаща и усмивчици, картички,подаръчета и пр.,на практика всички екстри се заплащат,малко ви идват сигурно паричките

Vili0510
19 декември 2014

Браво Toli това е истината ,но не очаквай дълго да стои написаното от теб!!!След няколко часа ще го изтрият!!!

synka
19 декември 2014

Аз току що питах за играта и ми отговориха,че временно е спряна и след Нова година ще бъде пусната отново емотикона

mene-89
20 декември 2014

Искам си Бонус ролетката а може ли да има тука Танк играта но да става да строиш и да играеш двойна с останалите хора и благодаря емотикона

Зафър Небесний
22 декември 2014

Бонус играта е временно спряна. Ще бъде пусната отново след нова година.

Тази тема е заключена от администратор!